Wszołek znów strzelił dla QPR! Polski mecz w Championship

Paweł Wszołek drugi raz z rzędu zapewnił trzy punkty Queens Park Rangers. Polak tym razem pokonał… Bartosza Białkowskiego, a QPR po tym trafieniu wygrało z Ipswich 2:1.

Ostatni dzień 2016 roku był niezwykle udany dla Wszołka. QPR pokonało Wolverhamton 2:1 po asyście i golu Polaka. W ten sposób pomógł przerwać swojej drużynie fatalną passę sześciu przegranych meczów!

Okazało się, że był to sygnał, że forma Wszołka wyraźnie idzie w górę. W nowy rok wszedł w znakomitym stylu. Znów to jego gol zadecydował o trzech punktach dla QPR! Do 83. minuty w meczu z Ipswich mieliśmy remis. Wtedy odpalił reprezentant Polski i pokonał innego Polaka… Białkowskiego, który strzegł bramki gości. Zwycięstwo pozwoliło wskoczyć drużynie Wszołka na 17. miejsce. Ipswich jest jedno miejsce wyżej.

Do 58. minuty w barwach QPR grał Ariel Borysiuk.

Queens Park Rangers – Ipswich Town 2:1 (1:0)

Bramki: Idrissa Sylla 30’ Paweł Wszołek 83’ - Tom Lawrence 48’.