Magazyn Polska 2017 w Polsacie Sport: Gościem Ferdinando De Giorgi!

Siatkówka
Magazyn Polska 2017 w Polsacie Sport: Gościem Ferdinando De Giorgi!
fot. CyfraSport
Ferdinando De Giorgi

Pierwszy w nowym roku odcinek magazynu i od razu gościem będzie jeden z najważniejszych ludzi w polskiej siatkówce, czyli selekcjoner reprezentacji Polski. Kibiców zapraszamy do zadawania pytań. Magazyn Polska 2017 od 20.00 w Polsacie Sport.

Magazyn Polska 2017 ma być miejscem, w którym dyskutuje się o najważniejszych wydarzeniach i problemach w polskiej siatkówce. Co ważniejszego może być teraz od męskiej reprezentacji ,która będzie się przygotowywać do rozgrywanych w Polsce mistrzostw Europy (24 sierpnia)?

 

Dlatego pierwszym gościem Magazynu będzie nowy selekcjoner reprezentacji Polski, czyli Ferdinando De Giorgi. Włoski szkoleniowiec już odpowiadał na pytania Polsatu Sport tuż po swoim wyborze, ale teraz będzie znakomita okazja, by dłużej i spokojniej porozmawiać o tym, jaki ma plany na najbliższe miesiące.

 

Jaka jest jego wizja drużyny na Euro 2017? Czy udało mu się już zaplanować rozmowy z potencjalnymi reprezentantami kraju? Czy szykuje jakieś niespodzianki w składzie biało-czerwonych? Ilu nowych siatkarzy dostanie szansę u De Giorgiego? Czy w sytuacji, gdy do turnieju zostało ledwie kilka miesięcy, dokonywanie ewentualnej rewolucji w składzie ma sens? Jak De Giorgi zamierza potraktować nadchodzący sezon, w którym imprezą docelową będą mistrzostwa Europy? Czy Liga Światowa będzie imprezą typowo szkoleniową?

 

Gościem prowadzącego program Jerzego Mielewskiego będzie także rzecznik PLPS Kamil Składowski, który opowie jak działają nowe zabawy internetowe „Wygraj PlusLigę” i „Wygraj Orlen Ligę”. Jak się to bawić i dlaczego warto się zaangażować w grę, która pomaga wszystkim kibicom siatkówki śledzić na bieżąco wyniki spotkań?

 

Zachęcamy do zadawania pytań selekcjonerowi w komentarzach pod tekstem oraz na Twitterze pod hasztagiem #magazynPolska2017.

 

Magazyn Polska 2017 od 20.00 w Polsacie Sport.

Łukasz Majchrzyk, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze