Orlen Liga: Pasiński z zespołem z Piły do 2018 roku

Siatkówka
Orlen Liga: Pasiński z zespołem z Piły do 2018 roku
fot. Waldemar Zbroniec/orlenliga.pl

Prowadzący siatkarki Enea PTPS Piła Jacek Pasiński będzie pracował z wielkopolskim klubem do końca maja 2018 roku. "Obie strony są zadowolone ze współpracy, dlatego podpisaliśmy nową umowę" - wyjaśnił prezes PTPS Radosław Ciemięga.

Pasiński objął pilski zespół na początku listopada ubiegłego roku. PTPS miał na koncie cztery porażki i zajmował ostatnie miejsce w tabeli. Pod wodzą nowego szkoleniowca drużyna szybko odbiła się od dna, wygrała pięć kolejnych spotkań i obecnie zajmuje siódmą lokatę.

 

"Obie strony są zadowolone ze współpracy, a poprzednia umowa wygasała 31 grudnia. Stąd decyzja o jej przedłużeniu. Pozwoli nam to na spokojne budowanie drużyny także na kolejny sezon" - powiedział prezes klubu Radosław Ciemięga.

 

W środę pilanki przegrały we własnej hali z liderem ekstraklasy Chemikiem Police 0:3. W składzie PTPS zabrakło Kanadyjki Alicii Ogoms oraz Amerykanki Alexis Austin, które święta spędziły w swoich krajach. Ciemięga zapewnił, że obie siatkarki będą już do dyspozycji trenera w kolejnym spotkaniu.

 

"Z tego co się orientuję, odwołano lot z Chicago do Warszawy, stąd to opóźnienie. Jeszcze dziś wieczorem powinny zameldować się w Pile" - wyjaśnił.

jk, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze