Telekom Baku - Chemik Police: Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Telekom Baku - Chemik Police: Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Mecz Telekom Baku - Chemik Police będzie starciem o pierwsze punkty dla jednej z tych drużyn w tej edycji Ligi Mistrzyń. Faworytkami będą przyjezdne. Transmisja meczu Telekom Baku - Chemik Police w Polsacie Sport.

Chemik Police jest jedyną niepokonaną drużyną w Orlen Lidze. W europejskich rozgrywkach zaliczył jednak kiepski początek, przegrywając u siebie z Liu Jo Nordmeccanica Modena 1:3. Mecz w Baku będzie dobrą okazją, by wrócić na zwycięską ścieżkę.

 

- Nie widzę innej opcji, jak przywieźć z tego meczu zwycięstwo. Jedziemy po wygraną i chcemy wyraźnie to zaznaczy - przyznała atakująca Katarzyna Zaroślińska.

 

W pierwszej serii spotkań Ligi Mistrzyń Telekom Baku przegrał na wyjeździe z Imoco Volley Conegliano 0:3. Pomimo tego, trener Chemika Police nie lekceważy rywalek.

 

- Słyszałem głosy, że to nie najlepszy zespół, zdecydowanie najsłabszy w naszej grupie. To zupełna nieprawda. Udało im się zbudować solidną, ograną ekipę, która gra ciekawą siatkówkę. Wszystko poukładał Zoran Gajić, doświadczony szkoleniowiec - ostrzegł Jakub Głuszak.

 

Transmisja meczu Telekom Baku - Chemik Police w Polsacie Sport. Początek o godzinie 14:00. Mecz komentują Krzysztof Wanio i Ireneusz Mazur.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze