Leśnodorski zdradza plany transferowe Legii!

Piłka nożna
Leśnodorski zdradza plany transferowe Legii!
fot. PAP

Prezes Legii Warszawa Bogusław Leśnodorski w rozmowie z "Super Expressem" zdradził co nieco z transferowych planów klubu. Najważniejszą sprawą jest fakt, że Michał Pazdan prawdopodobnie zostanie tej zimy przy Łazienkowskiej.

- Nie ma konkretnych ofert i wcale na nie nie czekamy. Chcemy, by dalej grał w naszym klubie - skomentował sytuację nieustępliwego stopera Leśnodorski, po czym odnósł się do Steevena Langila, łączonego ostatnio ze swoim byłym belgijskim klubem Waasland-Beveren.

- Spodziewam się, że w jego przypadku zamkniemy temat do końca miesiąca - powiedział prezes. Klub oczekuje za skrzydłowego takiej samej kwoty, jaką za niego zapłaciła - 500 tysięcy euro.

Jeśli natomiast idzie o Aleksandara Prijovicia, sprawa również wydaje się przesądzona.

- Najpóźniej do końca stycznia transfer Aleksandara powinien być sfinalizowany. Prowadzimy w jego sprawie rozmowy nie tylko z Chińczykami, ale również z klubami ze wschodu i południa Europy - zdradził prezes, a serwis Sportowefakty.WP.pl dotarł do informacji, jakoby najkonkretniejszy w tych rozmowach był grecki PAOK Saloniki.

- Być może tej zimy ktoś jeszcze do nas dojdzie, ale na pewno nie w najbliższych dniach - dodał na koniec prezes.

Przypomnijmy, że tej zimy klub z Łazienkowskiej wzmocniło tylko trzech zawodników - Artur Jędrzejczyk, Dominik Nagy i Daniel Chima Chukwu.

RH, Polsat Sport, Super Express
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie