Brazylio bój się! Polscy szczypiorniści jak... "Pudzian"

Piłka ręczna
Brazylio bój się! Polscy szczypiorniści jak... "Pudzian"
fot. Youtube

Jak widać polscy piłkarze ręczni znajdują się w świetnych formach. Nie dość, ze z bardzo dobrej strony zaprezentowali się podczas meczu z Norwegią, to na dodatek pokazują swoją siłę przy okazji innych wyzwań. Tym razem kadra Tałanta Dujszebajewa wraz z trenerem zajęła się… przestawianiem samochodów.

Przebywająca na turnieju we Francji reprezentacja Polski rozegrała na razie jeden mecz. Mimo wielu braków w kadrze Polacy bardzo dobrze zaprezentowali się w starciu z faworyzowaną Norwegią. Porażka w pierwszym starciu nie popsuła dobrej atmosfery panującej w zespole, a ona jak widać na załączonym wideo udziela się nie tylko w wymiarze sportowym.

 

Polacy poruszają się po Francji autokarem. Podczas pobytu na jednym z parkingów naszych szczypiornistów oraz ich kierowcę napotkał pewien problem. Pojazd, którym jechali podopieczni trenera Dujszebajewa nie mógł się zmieścić pomiędzy innymi samochodami. Z pomocą przyszli sami szczypiorniści. Biało-czerwoni zaczęli własnoręcznie przestawiać samochody i dzięki temu ich autokar mógł swobodnie przejechać. Nie od dziś wiadomo, że piłkarze ręcznie to bardzo silni faceci i nie dziwi fakt, że dali sobie radę z zaparkowanymi autami. Dobrze, iż nie są zawodowymi złodziejami, bo kradzież samochodzu nie była by dla nich problemem. Przed sobotnim starciem to wyraźny sygnał dla naszych kolejnych rywali: Brazylio bój się!

 

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze