Puchar Polski: ZAKSA - Jastrzębski Węgiel. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Puchar Polski: ZAKSA - Jastrzębski Węgiel. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Pierwszą parę półfinalistów Pucharu Polski tworzą ekipy ZAKSY Kędzierzyn-Koźle oraz Jastrzębskiego Węgla. Triumf w tych rozgrywkach planują zarówno jedni jak i drudzy, a to powoduje, że czeka nas zapewne emocjonujące starcie. Transmisja meczu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Jastrzębski Węgiel w Polsacie Sport.

O tym, że Jastrzębski Węgiel strać z ZAKSĄ nie lubi wie zapewne każdy. W pięciu ostatnich spotkaniach tych drużyn to zawodnicy z Kędzierzyna-Koźla byli górą tracąc zaledwie trzy sety. Ostatni pojedynek obu ekip trwał jednak ponad dwie godziny i przyniósł niesamowite emocje. Po pięciosetowym boju z triumfu cieszyć się mogła ekipa Ferdinando De Giorgiego, ale jastrzębianie zostawili po sobie naprawdę dobre wrażenie. Zarówno jedni jak i drudzy w drodze do półfinału nie stracili ani jednego seta. Mecz elektryzuje również z uwagi na pojedynek bombardierów obu ekip Dawida Konarskiego oraz Hidalgo Olivy.

 

Spoglądając na ligową tabelę można stwierdzić, że faworytem spotkania będzie ZAKSA, ale jak wiadomo Puchar Polski rządzi się swoimi prawami. Kędzierzynianie już od dwóch lat czekają na zwycięstwo w tych rozgrywkach. Jastrzębski Węgiel na triumf czeka już od siedmiu sezonów, a to wszystko powoduje , że ranga pojedynku jest jeszcze wyższa.

 

Transmisja meczu ZAKSA Kędzierzyn Koźle – Jastrzębski Węgiel od godziny 14.00 w Polsacie Sport. Komentują Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie