Trener wściekł się na Stępińskiego. Polak zdjęty przed przerwą

Trener Sergio Conceicao i Mariusz Stępiński.

Mariusz Stępiński o meczu z Tuluzą będzie chciał szybko zapomnieć. Polak grał bardzo słabo, a trener zdecydował się go zdjąć z boiska już w 41. minucie! Jego Nantes ostatecznie wygrało 1:0.

Stępiński nie prezentował najwyższej dyspozycji. Niecelne strzały, niedokładne podania. W końcu trener Sergio Conceicao nie wytrzymał. Miał wściec się na Polaka, kiedy ten nie był zaangażowany w jeden z ataków swojej drużyny i nie włączył się do kontrataku. Szkoleniowiec postanowił nie czekać i na zaledwie cztery minuty przed przerwą ściągnął Stępińskiego z boiska.

Ostatecznie Nantes pokonało Tuluzę po golu Emiliano Sali z 20. minuty spotkania.

Polak przed tygodniem zapewnił swojej drużynie awans do kolejnej rundy Pucharu Francji. Zdobył dwie bramki, które dały zwycięstwo z amatorską ekipą Blois Football. Gorzej idzie mu w rozgrywkach Ligue 1, gdzie ostatniego gola strzelił na początku listopada.

W innym meczu ligi francuskiej pełne spotkanie rozegrał Igor Lewczuk. Jego Bordeaux po remisie 1:1 podzieliło się punktami z Angers.

Toulouse FC – FC Nantes 0:1 (0:1)

Bramka: Emiliano Sala 20