Oficjalnie: Prijović podpisał kontrakt z nowym klubem!

Piłka nożna
Oficjalnie: Prijović podpisał kontrakt z nowym klubem!
fot. Cyfrasport

Potwierdziły się ostatnie doniesienia, Aleksandar Prijović będzie grał w PAOK-u Saloniki. Szwajcar pomyślnie przeszedł testy medyczne i podpisał z grecką drużyną czteroletnią umowę. Jak podaje Przegląd Sportowy Legia Warszawa za 26-latka otrzyma 2 miliony euro. Warszawski klub potwierdził już transfer swojego napastnika.

Dodatkowo kontrakt zakłada, że mistrzowie Polski zagwarantowali sobie 15% od kwoty następnych transferów Prijovicia. O transferze Szwajcara mówiło się już od jakiegoś czasu. 26-latek nie poleciał z Legią na zgrupowanie do Hiszpanii.

 

Pierwszy trening w nowej ekipie Prijović odbędzie w poniedziałek. Szwajcar jest już po testach medycznych oraz po podpisaniu umowy, która związała go z PAOK-iem na 4,5 roku. Mający serbskie pochodzenie zawodnik przyszedł do Legii w lipcu 2015 roku z tureckiego Bolusporu. Kosztował wtedy 320 tys. euro. W barwach klubu ze stolicy rozegrał 72 spotkania i zdobył 24 bramki. W poprzednim sezonie sięgnął z ”Wojskowymi” po mistrzostwo Polski oraz krajowy puchar.

 

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze