Puncher: O dopingu w boksie. Narkun pozna rywala

Sporty walki
Puncher: O dopingu w boksie. Narkun pozna rywala
fot. Polsat Sport

W kolejnym odcinku magazynu Puncher na tapecie ponownie znajdzie się kwestia dopingu w boksie zawodowym. W części poświęconej MMA mistrz KSW w kategorii półciężkiej Tomasz Narkun pozna rywala, z którym zmierzy się w kolejnej obronie pasa podczas majowej gali na Stadionie Narodowym w Warszawie. Puncher tradycyjnie o 20:00 w Polsacie Sport News.

O dopingu w boksie goście Mateusza Borka rozmawiali już w ubiegłotygodniowym odcinku magazynu Puncher, tuż po tym jak na jaw wyszły szokujące informacje o niedozwolonym wspomaganiu u Michała Cieślaka (15-0, 11 KO) i Nikodema Jeżewskiego (12-1-1, 7 KO). Wtedy bardzo dużo do powiedzenia na temat nieczystych zagrywek pięściarzy, miał trener Fiodor Łapin. – Tak naprawdę wiemy, kto bierze, ale oficjalnie uznaje się, że jeśli nie zostałeś złapany, to jesteś czysty – powiedział wtedy Łapin.

Tym razem szkoleniowiec grupy Sferis KnockOut Promotions również zasiądzie w studiu Punchera i wraz z ekspertami Januszem Pinderą i Kamilem Wolnickim po raz kolejny pochyli się nad bardzo drażliwym tematem. Nie zabraknie także komentarzy odnoszących się do bieżących wydarzeń, między innymi powrotu Artura Szpilki (20-2, 15 KO) do Polski i zastąpienia go na gali w Alabamie przez Izu Ugonoha (17-0, 14 KO).

Gala KSW na Stadionie Narodowym będzie z kolei tematem przewodnim części Punchera poświęconej MMA. W studiu przy Ostrobramskiej 77 zasiądzie między innymi Tomasz Narkun (13-2, 3 KO, 10 SUB), który w poniedziałkowy wieczór pozna rywala, z którym zmierzy się na wielkiej gali w Warszawie. Przyszły przeciwnik mistrza kategorii półciężkiej także będzie jednym z gości magazynu sportów walki, dlatego na antenie Polsatu Sport News będziemy świadkami pierwszego "face to face". Skład kolejnego odcinka Punchera uzupełni Łukasz "Juras" Jurkowski (15-10, 4 KO, 6 Sub).

 


Magazyn Puncher tradycyjnie o 20:00 w Polsacie Sport News. O 20:55 zapraszamy natomiast na Puncher Extra Time - tylko na Polsatsport.pl.

Prowadzący: Mateusz Borek

Goście:
Fiodor Łapin, Janusz Pindera, Kamil Wolnicki
Tomasz Narkun, Łukasz Jurkowski...

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie