Device na podium rankingu HLTV.org

E-sport
Device na podium rankingu HLTV.org

Redakcja serwisu HLTV.org ogłosiła, kto według niej zasłużył na miano trzeciego strzelca globu. Podium rankingu najlepszych graczy Counter-Strike’a: Global Offensive ubiegłego sezonu otworzył Nicolai ‘device’ Reedtz.

Reprezentant Astralis – niezależnie od tego, czy jego drużyna odnosiła sukcesy na międzynarodowej scenie, czy borykała się z problemami – zawsze potrafił wziąć ciężar gry na swoje barki. Dwudziestojednolatek niejednokrotnie popisywał się swoimi umiejętnościami, a jego trudy zostały wynagrodzone. Nic dziwnego, że podczas jedynych zawodów w sezonie, które Astralis zakończyło na najwyższym stopniu podium, to właśnie device zgarnął miano najbardziej wartościowego gracza. Wątpliwości nie budzi również fakt, że na trzech innych turniejach uhonorowano go tytułem EVP.

 

 


Bo oprócz zwycięstwa drugiego sezonu ECS, device i spółka zdobyli srebrne medale ESL Barcelona, drugiego sezonu Counter Pit oraz drugiego sezonu ELEAGUE. Szereg rozgrywek, które Duńczycy kończyli na trzecim miejscu również imponuje, szczególnie z uwagi na Majora MLG Columbus.

 

 

 

Obszerny tekst autorów rankingu na temat pozycji Reedtza znajdziecie pod tym LINKIEM

Szymon Groenke
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie