Juantorena show! Pokaz bezradności siatkarzy Resovii

Siatkarze Asseco Resovii ponieśli klęskę w starciu z Cucine Lube Civitanova 0:3 w Lidze Mistrzów. Jednym z katów ekipy z Podkarpacia był bez wątpienia Osmany Juantorena, który w trzecim secie serią zagrywek dobił bezradnych rywali.

Osmany Juantorena był bez wątpienia jednym z głównych aktorów krótkiego meczu na Podpromiu. Zdobył dla swej drużyny 15 punktów (najwięcej obok Cwetana Sokołowa), popisał się sześcioma asami serwisowymi.

Na początku trzeciej partii, przy stanie 0:2 w setach, gospodarze próbowali jeszcze nawiązać walkę. Ta odsłona była jednak wyrównana tylko do stanu 11:12. Później nastąpiła seria dziesięciu akcji wygranych przez podopiecznych trenera Gianlorenzo Blenginiego. Juantorena nie chciał zejść z pola zagrywki... Gospodarze zrobili przejście dopiero przy stanie 11:22, gdy było już praktycznie po meczu.

Zabójcza seria siatkarzy Cucine Lube Civitanova w załączonym materiale wideo.