Rekordowa wycena Teodorczyka w Belgii!

Piłka nożna
Rekordowa wycena Teodorczyka w Belgii!
fot. PAP

Anderlecht Bruksela ma konkretne plany związane z Łukaszem Teodorczykiem. Belgowie w pierwszej kolejności chcą wykupić Polaka z Dynama Kijów, a następnie sprzedać go z ogromnym zyskiem. Według zapewnień prezesa "Fiołków" transakcja powinna zostać sfinalizowana w maju.

Włodarze Anderlechtu zgodnie przyznają, że sprawa wykupienia 25-latka z Dynama jest już przesądzona. Kwota jego transferu nie powinna przekroczyć 4,5 miliona euro. Prezes klubu Herman van Holsbeeck twierdzi, że jeżeli jakiś z potencjalnych nabywców zaoferuje 30 milionów euro za napastnika to będzie to dobry wstęp, aby usiąść do rozmów.

 

Tym samym Belg daje do zrozumienia wszystkim, ze "Teo" jest dla klubu ze stolicy Belgii niezwykle cennym zawodnikiem. Według spekulacji belgijskich dziennikarzy klub wycenia swojego najlepszego strzelca na 20 milionów euro. Teodorczyka łączy się z wieloma silnymi klubami, w tym gronie są między innymi Liverpool, Sevilla czy Benfica Lizbona.

 

Reprezentant Polski zdobył już  w tym sezonie 24 bramki. Jego wynik w Jupiler League to 16 goli w 20 meczach. Wychowanek Wkry Żuromin już po raz czwarty z rzędu został wybrany piłkarzem miesiąca przez kibiców "RSCA".

kl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze