Siatkarka nie słuchała trenera podczas przerwy. Wolała... malować usta (WIDEO)

Siatkówka
Siatkarka nie słuchała trenera podczas przerwy. Wolała... malować usta (WIDEO)
fot. PAP

Natalia Gonczarowa zaskoczyła wszystkich podczas jednej z przerw podczas meczu Ligi Mistrzyń. Siatkarka zamiast słuchać trenera... skupiła się na poprawie swojego wyglądu.

Gonczarowa to jedna z najpiękniejszych siatkarek na świecie. Jak każda kobieta, zawsze chce wyglądać pięknie w każdym możliwym momencie: nie może przecież pozwolić na utratę renomy. Do zabawnej sytuacji doszło więc podczas meczu Ligi Mistrzyń między Volero Zurych a Dynamem Moskwa, a konkretnie na jednej z przerw na żądanie.

W trakcie, gdy trener Dynama Jurij Panczenko tłumaczył swoim podopiecznym , jak mają zagrać w kolejnych akcjach, Gonczarowaskupiła się na czymś innym. Kamera przyłapała ją na... malowaniu ust. Trzeba przyznać, że sporo ryzykowała, bo szkoleniowiec raczej nie był z takiego zachowania zadowolony... Efekt jednak na pewno jednak był zadowalający.

 

 

Goncharova lip care. @natusi4ka8 Volero ZURICH vs Dinamo MOSCOW - CEV Volleyball Champions League Women 12 January 2017 @volerozuerich #volerozurich #dinamomoscow #clvolleyw #volleyball

Film zamieszczony przez użytkownika DuangAesthetic 🇹🇭 Thailand 🇹🇭 (@duangaesthetic) 17 Sty, 2017 o 4:28 PST

 

Ostatecznie Dynamo Moskwa wygrało cały mecz 3:2.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie