Brutalne kolano Andryszaka! Polak z kolejnym błyskawicznym zwycięstwem w ACB

Sporty walki

Michał Andryszak (18-6-1NC, 12 KO, 4 SUB) nie zwalnia tempa! Polak przyzwyczaił już błyskawiczynych nokautów, więc także podczas sobotniej gali ACB 52 w Wiedniu zrobił swoje, już w pierwszej rundzie nokautując Denisa Smoldareva (12-3, 3 KO, 5 SUB).

Polak miał na koncie trzy zwycięstwa z rzędu, podczas których spędził w klatce ledwo ponad dwie minuty! Tym razem równie szybko poradził sobie z kolejnym przeciwnikiem, choć początek walki był bardzo spokojny. Widać było, że Andryszak czuje się dobrze, bo dzięki dobrej pracy nóg z łatwością unikał uderzeń Smoldareva. W końcu jednak musiał zaatakować, a do tego wykorzystał klincz.

W tej płaszczyźnie czuł się znacznie lepiej od rywala i bardzo szybko go obalił. Tam bardzo ładnie kontrolował Smoldareva i rozbijał kolejnymi ciosami. Estończyk był jednak bliski wstania na nogi, lecz... otrzymał potężne kolano na głowę, po którym zwalił się z nóg! Sędzia musiał szybko przerwać walkę, a Polak mógł cieszyć się z kolejnego, kapitalnego zwycięstwa!