Kawulski o planach KSW: Będzie gala live in studio i być może za granicą

Sporty walki

Maciej Kawulski w magazynie Puncher zdradził plany KSW na 2017 rok. - Wszystko wskazuje na to, że KSW Coloseum na Stadionie Narodowym będzie galą numer 39. Po tym evencie będą jeszcze dwie lub trzy gale. Być może jedna z nich odbędzie się za granicą - powiedział Kawulski.

27 maja KSW zorganizuje galę na Stadionie Narodowym. Wiemy już, że wystąpią na niej Mamed Khalidov (32-4, 12 KO, 17 SUB), Mariusz Pudzianowski (10-5, 4 KO, 2 SUB), Damian Janikowski oraz Fernando Rodrigues Jr (11-2, 8 KO, 2 SUB). Właściciele organizacji liczą, że kibice wypełnią obiekt. - To będzie największa gala w historii KSW - mówi Kawulski.

 

Właściciel organizacji zdradził jakie są plany organizacji na 2017 rok. - Wszystko wskazuje na to, że KSW Coloseum na Stadionie Narodowym będzie galą numer 39. Oznacza to, że w międzyczasie dokonamy pewnego produktu, który będzie dosyć nowy. Roboczo mówimy o tym "Live in studio". Jak robimy największą galę na świecie, to chcemy zrobić też najmniejszą. Liczymy, że ten projekt będzie miał dobrą kartę walk, ale w zasadzie będzie zamknięty dla ludzi w studiu. Taki typowo telewizyjny produkt. Bilety byłyby dostępne tylko dla kilkuset osób. Po evencie na Stadionie Narodowym będą jeszcze dwie lub trzy gale. Być może jedna z nich odbędzie się za granicą - zdradził Kawulski.

 

Byłaby to druga zagraniczna gala tej organizacji. KSW 32 odbyło się w Londynie.

 

Cała dyskusja do obejrzenia w załączonym materiale wideo.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze