Kolejne zwycięstwo IBB Polonii Londyn

Siatkówka
Kolejne zwycięstwo IBB Polonii Londyn
sandsphotos.co.uk

Siatkarze IBB Polonii Londyn z kolejnym zwycięstwem w lidze angielskiej. W niedzielę na wyjeździe siatkarze z Londynu pewnie wygrali z Solent 3:0 (25:22, 25:17, 25:18) i zajmują drugą lokatę w tabeli ligi Super 8.

„W pełni kontrolowaliśmy przebieg dzisiejszego meczu. Mogliśmy sobie również pozwolić na to, aby każdy zawodnik pojawił się na boisku. Zagraliśmy godne pochwały spotkanie, co dobrze rokuje przed nadchodzącymi rozgrywkami w Pucharze Anglii oraz Pucharze CEV Challenge. Przerwa świąteczna dała się we znaki każdej ligowej drużynie. Wszystkie kluby z czołówki tabeli straciły w nowym roku punkty, oprócz nas. Uważam to za dobry znak i mam nadzieję, że utrzymamy dobrą formę”– skomentował Piotr Graban, londyńskiego klubu.

W nadchodzący weekend IBB Polonia zmierzy się w ćwierćfinale Pucharu Anglii z London Lynx. Ponadto, zespół ze stolicy Wielkiej Brytanii 1 lutego czeka rewanżowe spotkanie o awans do ćwierćfinału CEV Challenge Cup przeciwko Draisma Dynamo Apeldoorn. W pierwszym spotkaniu górą był zespół z Holandii, który zwyciężył 3:1 (25:20; 25:16; 27:29; 25:17).

­„Na rewanż nastawiamy się bojowo. Wiemy już co nas czeka i jak grają Holendrzy. Trenerzy na pewno dołożą starań, aby dobrze przygotować nas do tego spotkania. Liczę również, iż dopiszą kibice i w Londynie będzie jeszcze lepsza atmosfera niż w Apeldoorn. Mam nadzieję, że przyjdzie bardzo dużo fanów siatkówki, którzy pomogą nam osiągnąć jeszcze większy sukces niż osiągnęliśmy do tej pory” ­– powiedział rozgrywający IBB Polonii Londyn, Bartosz Kisielewicz.

 

jk, inf. prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze