Piłka nożna

Rywal Milika szaleje! Gol klatką piersiową i...

Włoski dziennikarz Gianluca Gifuni uważnie obserwował trening Napoli. W programie „Marte Sports Live” zdradził, że rzucała mu się w oczy świetna forma wracającego po kontuzji Polaka. – Podczas wewnętrznej gierki pod koniec treningu Arkadiusz Milik strzelił aż pięć goli! W takiej formie może być do dyspozycji trenera już w najbliższym meczu z Palermo – powiedział na antenie Radia Marte.

 

Dziennikarz uważa, że napastnik niewiele potrzebuje do dojścia do pełni formy. – Odzyskuje swoją najlepszą dyspozycję, za 15 dni zobaczymy go na właściwych obrotach. Sarri nie wprowadzi go jednak od razu, bo nie wyrzuci ze składu będącego w takiej formie Mertensa – dodał Gifuni.

 

Według pierwszych informacji powrót Milika do kadry meczowej był planowany już 15 stycznia w spotkaniu Pescarą. Była to jednak bardzo optymistyczna wersja. Wszystko wskazuje, że w rywalizacji z ekipą Thiago Cionka Milik będzie w kadrze meczowej.  Nie jest wykluczone, że właśnie z Palermo Polak dostanie kilka minut od trenera Maurizio Sarriego. Choć sam szkoleniowiec nie chce na siłę przyspieszać powrotu Polaka na boisko.