ELEAGUE: Virtus.pro pokonuje G2 Esports

E-sport

Świetne zakończenie drugiego dnia zmagań podczas Majora ELEAGUE w Atlancie. Virtus.pro po niezwykle wyrównanej potyczce zwyciężyło z francuskim G2 Esports. Tym samym biało-czerwoni zapisali na swoje konto już drugą wygraną!

Co to był za mecz! De_nuke, runda za rundę, wychodzenie na prowadzenie i oddawanie przewagi przeciwnikom, by na sam koniec w świetny sposób zdobyć prawie siedem rund z rzędu (z jedną stratą po drodze). „Złota piątka” w bardzo emocjonujący sposób zdołała zatrzymać ofensywę G2 Esports, zwyciężając ostatecznie 16:14. Kto wie, jak zakończyłby się pojedynek, gdyby nie tak imponująca postawa Wiktora ‘TaZa’ Wojtasa. Świeżo upieczony tata zdobył aż 30 fragów, raz za razem skutecznie odstraszając Francuzów z bombside’u górnego. Nieoceniony okazał się także Janusz ‘Snax’ Pogorzelski, ze swojej snajperki czyniąc broń zdolną podrasować mu statystyki do aż 26 fragów. Virtusom trzeba jednak oddać to, że cały zespół spisywał się dobrze i każdy z zawodników odpowiedzialny był za zwycięstwo ważnych rund.


Przypomnijmy, że wczoraj Polacy triumfowali w batalii z OpTic Gaming. Dzięki dzisiejszej wygranej podopieczni Jakuba ‘kubena’ Górskiego dopisali więc na swoje konto drugie już zwycięstwo. Biało-czerwoni są już bardzo blisko awansu do fazy play-off. Wszystko rozstrzygnie się jutro o 19:45. Spółka Filipa ‘NEO’ Kubskiego zmierzy się wtedy z Gambit Gaming. Zapraszamy do śledzenia transmisji z Majora ELEAGUE na streamie teamfrenzygg oraz w telewizji Polsat Sport News!

Szymon Groenke, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze