Historyczny mecz IBB Polonii Londyn

Siatkówka
Historyczny mecz IBB Polonii Londyn
fot. IBB Polonia Londyn

Wielkimi krokami zbliża się do Londynu historyczne, siatkarskie wydarzenie. W środę, 1 lutego Crystal Palace National Sports Centre stanie się sercem, pełnego emocji i sportowej rywalizacji, widowiska. IBB Polonia Londyn zmierzy się tam z holenderskim Draisma Dynamo Apeldoorn w ramach 1/8 Pucharu CEV Challenge.

Stawką spotkania będzie awans do ćwierćfinału rozgrywek. Kibice mogą spodziewać się także wielu niespodzianek, które w połączeniu ze sportowym pojedynkiem będą gwarancją niezapomnianych wrażeń i miło spędzonego czasu.

– Będzie to kolejny bardzo ważny dzień w historii naszego klubu i całej angielskiej siatkówki. Zapraszamy wszystkich do przybycia na mecz i wsparcia drużyny w tym decydującym momencie. – powiedział prezes IBB Polonii Londyn, Bartek Łuszcz – Z pewnością czeka nas wyrównane, godne europejskiego poziomu spotkanie. Razem z naszymi partnerami przygotowaliśmy również wiele pozasportowych atrakcji. Warto pojawić się na trybunach i wesprzeć zawodników w walce o kolejną rundę.

– Jako główny sponsor drużyny IBB Polonia Londyn zapraszamy wszystkich kibiców, naszych klientów oraz Partnerów Biznesowych na historyczny mecz naszych siatkarzy w 1/8 CEV Challenge CUP. Po bardzo emocjonującym spotkaniu w Bełchatowie drużyna IBB Polonia Londyn trafiła na przeciwników z Holandii – Draisma Dynamo. Biorąc pod uwagę fakt, że mecz tej rangi odbędzie sie w Londynie po raz pierwszy, jesteśmy pewni, że i tym razem grając przy własnej publiczności, emocje sięgną zenitu i będziemy mogli cieszyć się zwycięstwem "Złotego Seta". Zachęcamy do dopingu i zapraszamy serdecznie. Widzimy się na miejscu! – zachęcił Team IBB Polish Building Wholesale.

W drużynie panuje pozytywny nastrój a zawodnicy z optymizmem podchodzą do tego prestiżowego spotkania. Siatkarze cieszą się także z możliwości gry przed własną publicznością i liczą, że wsparcie kibiców pomoże im znaleźć się w kolejnej rundzie Pucharu.

– Wśród zawodników panuje dobra atmosfera. Wierzę, że przed własną publicznością możemy pokonać Holendrów. W trudnych momentach meczu doping kibiców może zdziałać cuda. Dlatego mam nadzieję, że w środę trybuny się wypełnią. Czekamy na Was! – skomentował Tomasz Lasocki, środkowy IBB Polonii Londyn.

Inf. prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie