KSW Colloseum: Wrzosek rzucił wyzwanie swojemu rywalowi! Koike... odmawia

Sporty walki
KSW Colloseum: Wrzosek rzucił wyzwanie swojemu rywalowi! Koike... odmawia
fot. KSW

Marcin Wrzosek (12-3, 5 KO, 3 SUB) w poniedziałkowym programie Puncher poznał nazwisko swojego rywala. Nie było to zaskoczeniem, że będzie nim Kleber Koike Erbst (21-4-1, 2 KO, 18 SUB). Polak błyskawicznie ruszył do ofensywy w mediach społecznościowych i zaproponował Japończykowi mały zakład związany z rezultatem walki. O co chodzi? O golenie, a dokładniej o zgolenie włosów na głowie.

Nowy mistrz kategorii piórkowej KSW w ostatnich tygodniach jest niezwykle aktywny w mediach społecznościowych. Wspólnie ze swoim trenerem Łukaszem Zaborowskim rozpoczęli nagrywanie podcastu "The Champ and The Coach", w których komentują ekspercko biężące wydarzenia w MMA, a 29-latek z Bydgoszczy często włącza się również do licznych dyskusji.

 

KSW: Wrzosek poznał rywala w walce o pas na PGE Narodowym!

 

Wrzosek postanowił skomentować także post na oficjalnym koncie Klebera Koike Erbsta informujący o walce podczas KSW Colloseum. W komentarzach doszło do przyjaznej wymiany zdań pomiędzy zawodnikami, a między słowami Polak zaproponował drobny zakład - przegrany goli swoje włosy na głowie. Niby nic wielkiego, ale jednak Japończyk na prośbę Wrzoska jeszcze nie przystał.

- Chcesz się założyć? Jeśli wygram golisz głowę - napisał Wrzosek.

- Nie potrzebuję zakładu. Jestem znacznie ładniejszy od Ciebie. Zobaczymy już niebawem... - odpowiedział Koike.Dodatkowo Wrzosek nakłania swoich fanów do promowania zakładu i zasypywaniu skrzynki Japończyka wiadomościami na temat "dodatkowej" stawki pojedynku.
Czy polscy fani MMA zdołają przekonać Japończyka do przyjęcia zakładu?

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie