Łasicki w nowym klubie od piątku!

Piłka nożna
Łasicki w nowym klubie od piątku!
fot. Instagram

Młodzieżowy reprezentant Polski występujący na co dzień w SSC Napoli zostanie wypożyczony do grającego w Serie B FC Carpi. 22-latek ostatnio często pojawiał się na ławce rezerwowych zespołu Maurizio Sarriego, jednak w poszukiwaniu regularnej gry przez pół roku występował będzie na zapleczu Serie A.

Igor Łasicki jeszcze we wtorek był na ławce rezerwowych podczas pucharowego spotkania SSC Napoli z Fiorentiną (1:0), zaś w piątek będzie już miał nowy klub. Jego macierzysty zespół zdecydował się potwierdzić ostatnie doniesienia i wypożyczyć 22-letniego obrońcę do występującego w Serie B FC Carpi.

Klub, w którym jeszcze niedawno występował Kamil Wilczek spadł w minionym sezonie z Serie A i próbuje błyskawicznie powrócić do elity - plasuje się na szóstym miejscu (miejsce uprawniające do gry w barażach).

Łasicki jest zawodnikiem Napoli od czterech lat, jednak nigdy na dobre nie przebił się do pierwszego zespołu i trzykrotnie był wypożyczany. Niedawno przedłużył kontrakt z Napoli do 2021 roku, możemy więc wnioskować, że czołowy klub Serie A wiąże swoją przyszłość z 22-latkiem.

Defensor z Wałbrzycha nie zaliczył jeszcze debiutu w dorosłej reprezentacji Polski, jest natomiast częścią zespołu U-21.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze