Mecze ćwierćfinałowe zainauguruje potyczka zespołów, które przed startem zawodów były murowanymi kandydatami na finalistów: Natus Vincere zmierzy się z Astralis. Na’Vi do drugiego etapu zmagań dostało się z czystym kontem i najlepszym bilansem rund ze wszystkich. Astralis uległo w fazie grupowej graczom GODSENT oraz SK Gaming. Już o 16:00 przekonamy się, kto lepiej przygotował się do gry na trzech mapach. Na 18:30 zaplanowano starcie fnatic i Gambit Gaming. Obie ekipy dotychczas zdołały ograć niemal wszystkich rywali. Fnatic okazało się jednak gorsze od G2 Esports, a Gambit zostało sprowadzone do parteru przez reprezentantów Virtus.pro. I właśnie: jeśli chodzi o „Złotą piątkę”, Polaków w akcji oglądać będziemy o 21:00. Na serwerach swoje umiejętności mierzyć będą z duńskim North. Po owocnej w same zwycięstwa fazie grupowej, Filip ‘NEO’ Kubski i spółka stawiani są w roli faworyta. Miejmy nadzieję, że przewidywania ekspertów sprawdzą się i w tym przypadku.


Swój ćwierćfinał rozegrać muszą jeszcze strzelcy FaZe Clanu i SK Gaming, jednak ten pojedynek przyjdzie nam śledzić dopiero jutro o 16:00.


Za komentarz wszystkich spotkań odpowiadać będzie Dominik ‘Nero_Integrate’ Dąbrowski i wspólnicy. Wśród nich wyróżnić możemy Sebastiana ‘dArka’ Babińskiego i Adama ‘destru’ Gila – profesjonalnych graczy z VenatoreS - oraz Macieja 'Morgena' Żuchowskiego - popularnego komentatora ESL. Śledźcie wszystkie mecze na kanale TEAMFRENZYCS.

 


Oglądaj relację LIVE z naszego studio ELEAGUE od godziny 16:00

 

Transmisja meczu Virtus.pro vs North na żywo na portalu Polsatsport.pl około północy.

 

O 23.00 na antenie Polsatu Sport News rozpoczyna się transmisja ELEAGUE. Obejmie ona ostatnią rundę meczu Fnatic vs Gambit oraz cały mecz Virtus.pro vs North