Chwile grozy Korzeniowskiego! Jego żona ucierpiała w pożarze

Inne
Chwile grozy Korzeniowskiego! Jego żona ucierpiała w pożarze
fot. PAP

Dramatyczne chwile przeżywał były chodziarz Robert Korzeniowski. W mieszkaniu naszego mistrza olimpijskiego wybuchł pożar, w skutek którego poparzeń doznała jego żona – podaje ”Fakt”. Na całe szczęście szybka reakcja straży pożarnej zapobiegła większej tragedii.

W niedzielę 22 stycznia w mieszkaniu sportowca na warszawskim Mokotowie doszło do zwarcia w lampkach zawieszonych na choince. W tym czasie Korzeniowski przebywał na pucharze świata w Zakopanem. W apartamencie przebywała jego żona Magdalena oraz 6-letni syn. To właśnie chłopiec zauważył dym, wybiegł na balkon i zawołał pomoc.

 

– W całej klatce było pełno dymu. Nie dało się oddychać. Na szczęście jeden z mieszkańców pukał do wszystkich drzwi w kamienicy i informował, że jest pożar. Przestraszyłam się i tak szybko, jak tylko mogłam, wybiegłam na podwórko – powiedziała ”Faktowi” starsza pani mieszkająca w tej samej klatce.

 

Żona polskiego chodziarza walczyła z ogniem do tego stopnia, że poparzyła sobie twarz i ręce i musiała udać się do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Całą sytuacje potwierdził za pośrednictwem Facebooka Korzeniowski.

 

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze