Andrzej Wrona Gwiazdą Dobroczynności

Siatkówka
Andrzej Wrona Gwiazdą Dobroczynności
fot. PAP

Andrzej Wrona został uhonorowany tytułem Gwiazdy Dobroczynności! Środkowy Onico AZS Politechniki Warszawskiej wygrał w kategorii "Zdrowie".

Organizatorzy VIII Plebiscytu Gwiazdy Dobroczynności docenili Andrzeja Wronę za pomoc na rzecz Fundacji Herosi. Siatkarz Onico AZS Politechniki Warszawskiej od wielu lat wspiera Herosów. Regularnie odwiedza podopiecznych w Klinice Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie oraz organizuje akcje charytatywne. W ubiegłym roku był pomysłodawcą akcji "Taxi Wrona", w której wcielił się w rolę taksówkarza i zebrał pieniądze na nierefundowane leczenie małego Wiktorka.

 

 

Już dziś poznacie cały regulamin akcji, ale juz możecie licytować. Pomagamy Wiktorkowi! W tę sobotę jeżdzę luksusową taksówką od Drive Force One i możecie licytować podwózkę na imprezę, do kina, gdziekolwiek. Pewne przejazdy, które są do wylicytowania będą miały miejsce od 18 do 23. Po tej godzinie dzwonicie na Grosik Taxi 226464646 i na hasło "WRONA" zamawiacie przejazd po Warszawie. Minimum 100 zł za trzaśnięcie drzwiami, 10 zł za kilometr. Udostępniajcie, nieście nowinę, bo nie ma czasu a Wiktorkowi potrzebne są pieniądze na TERAZ! Zróbcie zrzutę ze znajomymi i jedziemy! Pośpiewamy w fajnym aucie i dojedziecie bezpiecznie i w komfortowych warunkach na miejsce! Przekażcie info rodzicom! Niech oni przekażą wszystkim w pracy! Uzbierajmy jak najwięcej z licytacji i wtedy będziecie mieli pewny przejazd! Do zobaczenia w sobotę!!!

A photo posted by Andrzej Wrona (@w_kracze) on Jul 26, 2016 at 11:53pm PDT

 

Wraz z Karolem Kłosem wspiera fundację również finansowo. Od trzech lat część dochodów ze sprzedaży gadżetów "Kłos vs Wrona" przekazują na leczenie małych pacjentów. To temu duetowi zawdzięczamy także nową fryzurę trenera Bednaruka. Dzięki wpłacie dwóch czołowych polskich środkowych bloku został osiągnięty próg piętnastu tysięcy złotych, za które szkoleniowiec Onico AZS Politechniki musiał pożegnać się ze swoją bujną czupryną.

 

 

Andrzej Wrona w kategorii "Zdrowie" w VIII Plebiscycie Gwiazdy Dobroczynności rywalizował z aktorkami Anną Korcz i Katarzyną Bujakiewicz oraz dwukrotnym srebrnym medalistą igrzysk olimpijskich w rzucie młotem − Piotrem Małachowskim. W nagrodę – dzięki głosom internautów – zawodnik otrzymał statuetkę oraz pięć tysięcy złotych na rzecz Fundacji Herosi. Warto przypomnieć, że rok temu w tej samej kategorii zwyciężyła reprezentacja Polski siatkarzy.

 

 

Wczorajszy wieczór był super!🙃 Najpierw ważne zwycięstwo w PlusLidze🏐💪🏼 a potem ta przemiła uroczystość😁 Dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie głosy! Wiadomo, że nikt z nominowanych nie pomaga dla nagród, ale dusza sportowca zawsze cieszy się z wygranej😉 Tymbardziej gdy "rywalizowało" się z wielkimi ludźmi!🤓☝🏼 Gratulacje dla wszystkich nominowanych i wszystkich fundacji!👏🏼 Dobra robota! Tak trzymać!💪🏼 "Ja" tę nagrodę tylko odbierałem... bo jest ona dla Was dzieciaki, rodzice, wolontariusze i wszyscy zaangażowani w pomoc @fundacjaherosi ! Bez Was żadna z tych akcji w których brałem udział by się nie udała😉 Jednak smoking @pako_lorente_polska znów przyniósł szczęście 😜 Może zacznę w nim grać na boisku...🤔😂 fot. Sylwia Dabrowa

A photo posted by Andrzej Wrona (@w_kracze) on Jan 29, 2017 at 6:46am PST

Pozostali laureaci VIII Plebiscytu Gwiazdy Dobroczynności to: Katarzyna Żak (Ekologia), Mateusz Damięcki (Pomoc Charytatywna), Maciej Orłoś (Społeczeństwo), Dorota Wellman (Honorowa Gwiazda Dobroczynności), Katarzyna Bujakiewicz (Nagroda Specjalna Magazynu Show), Piotr Małachowski (Nagroda Specjalna Forum Odpowiedzialności Biznesu).

RM, azspw.com
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie