Dziennikarz Polsatu Sport starł się z zawodnikiem UFC!

Sporty walki

Dziennikarz Polsatu Sport, Maciej Turski (0-0) podjął wyzwanie rzucone przez Daniela Omielańczuka (19-6, 3 KO, 9 SUB)! Zawodnik przygotowujący się do kolejnego pojedynku w UFC zmierzył się z naszym reporterem. Walka nie trwała jednak zbyt długo…

Omielańczuk zmierzy się 18 marca podczas gali UFC Fight Night w Londynie. Przeciwnikiem Polaka będzie Timothy Johnson (10-3, 5 KO, 4 SUB). Amerykanin w kwietniu 2016 roku walczył z innym naszym zawodnikiem Marcinem Tyburą (14-2, 6 KO, 6 SUB). Omielańczuk przygotowując się do tej walki zmierzył się z… naszym dziennikarzem!

 

Turski bez chwili zastanowienia wszedł z nim do klatki i podjął rzuconą rękawicę. Faworyt pojedynku od początku był znany. Omielańczuk postanowił wykorzystać w tej walce mocne kopnięcia. To właśnie low kicki były zmorą naszego dziennikarza. Już czwarty z nich zakończył tę rywalizację po zaledwie kilkudziesięciu sekundach i pewnie będzie się Turskiemu śnił przez dłuższy czas.

 

– To wszystko było pod kamerę. Chciał pokazać, że jestem w formie. Te low kicki wcale nie były takie mocne – powiedział po walce Omielańczuk. Ze słowami fightera UFC kompletnie nie zgadza się nasz dziennikarz, który narzeka na wyraźny ból. – To były lekkie kopnięcia? Ja prawie nie mogę chodzić – skontrował Turski.

 

Pojedynek dziennikarza Polsatu Sport z Omielańczukiem do obejrzenia w załączonym materiale wideo.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze