VenatoreS odświeża skład. Znamy trzech nowych graczy "Myśliwych"

E-sport
VenatoreS odświeża skład. Znamy trzech nowych graczy "Myśliwych"

Niecały miesiąc formacja Counter-Strike’a: Global Offensive VenatoreS prosperowała w osłabieniu. Znamy już bowiem całą piątkę odświeżonej kadry „Myśliwych”. Klub przez trzy ostatnie dni prezentował na swoim Facebooku sylwetki nowych zawodników.

Problemy z graczami VenatoreS zaczęło odczuwać na początku roku. Wtedy o rozstaniu z formacją poinformował Sebastian ‘NEEX’ Trella. Oficjalne powody podjęcia takiej decyzji nie zostały sprecyzowane, ale – jak możemy się domyślić – zakończenie współpracy nie odbyło się w przyjaźni. Niedługo później – już w lepszych nastrojach – zarząd organizacji zakomunikował, że trykoty „Myśliwych” oddali także Wiktor ‘mynio’ Kruk oraz Maciej ‘Luz’ Bugaj. Po fali odejść w zespole pozostał tylko duet strzelców.


Okazało się jednak, że Sebastian ‘dArk’ Babiński i Adam ‘destru’ Gil długo nie spierali się z samotnością. Kanałami social mediów zarząd klubu poinformował, że nowy skład usprawnią kolejno: Karol ‘tecek’ Kapczyński, Michał ‘SOON’ Wójcicki, a także Rafał ‘sany’ Pietrzak. Cała trójka swego czasu reprezentowała barwy ATB Gaming. Strzelcy znani są również z innych czołowych w Polsce sekcji: SOON i tecek choćby z ESC Gaming, a sany z Teamu Refuse.


Skład Venatores:


Sebastian 'dark' Babiński
Adam 'destru' Gil
Rafał 'sany' Pietrzak
Michał ‘SooN’ Wójcicki
Karol ‘tecek’ Kapczyński


- Po kilku perturbacjach związanych ze składem udało nam się zgromadzić pod naszymi skrzydłami ambitnych, utalentowanych i pełnych zapału ludzi – podają włodarze VenatoreS, pozytywnie kontynuując: – Jako klub w pełni ufamy decyzji darka i destru, wierząc, że powyższa ekipa jest w stanie odcisnąć piętno na polskiej i - miejmy nadzieję – europejskiej scenie CS-a.

Szymon Groenke

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze