Dramat rodziny Tomasza Majewskiego! Jego brat zginął w wypadku

Inne
Dramat rodziny Tomasza Majewskiego! Jego brat zginął w wypadku
fot.

"Super Express" informuje o śmierci brata Tomasza Majewskiego. Starszy brat dwukrotnego mistrza olimpijskiego - Wiesław zmarł w wyniku obrażeń odniesionych w wypadku drogowym. Całej rodzinie państwa Majewskich składamy wyrazy współczucia.

Ogromna tragedia dotknęła rodzinę państwa Majewskich. W niedzielę 29 stycznia w Ciechanowie w dramatycznych okolicznościach śmierć poniósł starszy brat dwukrotnego mistrza olimpijskiego w pchnięciu kulą Tomasza Majewskiego - Wiesław.

Jak podaje rzecznik lokalnej policji w rozmowie z "Super Expressem" do tragedii doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych na jednej z ulic Ciechanowa. Wiesław Majewski w momencie, gdy został potrącony przez nadjeżdżające auto wraz z żoną i dzieckiem (ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo) przechodził przez jezdnię na pasach. Brat wybitnego kulomiota zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Był jednym z jego pięciorga rodzeństwa.

Policja bada okoliczności wypadku. Jednak ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca auta marki BMW wpadł w poślizg i próbował uniknąć zderzenia z nadjeżdżający z przeciwka pojazdem.

Tomasz Majewski jest najbardziej utytułowanym polskim kulomiotem. Na IO w Pekinie (2008) oraz Londynie (2012) zdobył złoty medal.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze