Nikolić błyszczy w Chicago Fire! Efektownym trafieniem zdobył uznanie szatni! (WIDEO)

Piłka nożna
Nikolić błyszczy w Chicago Fire! Efektownym trafieniem zdobył uznanie szatni! (WIDEO)
fot. Facebook

Wygląda na to, że aklimatyzacja Nemanji Nikolicia w Stanach Zjednoczonych przebiegła błyskawicznie! Nowy nabytek Chicago Fire, na swoim profilu facebookowym opublikował nagranie z treningu rzutów karnych. Podczas jednej z prób zaliczył spektakularne trafienie, które najlepiej opisuje reakcja kolegów z zespołu!

Obecnie drużyna "Strażaków" przebywa na obozie przygotowawczym w Fort Myers na Florydzie. Bez wątpienia jest to okres, w którym Nikolić pragnie wkomponować się w drużynę oraz zaskarbić sobie sympatię szatni. Wszystko wskazuje na to, że Węgier jest na dobrej drodze, aby osiągnąć cel, ponieważ na wczorajszym treningu zaprezentował nowemu otoczeniu swoje nieprzeciętne umiejętności! Podczas ćwiczenia rzutów karnych pokonał bramkarza podcinką, której nie powstydziłby się sam Antonin Panenka! Co więcej było widać, że wyczyn byłego zawodnika Legii zrobił niekłamane wrażenie na kolegach z zespołu!

 

 

Transfer Nikolicia z Łazienkowskiej do Chicago miał miejsce 20 grudnia ubiegłego roku. Uwzględniając wszystkie rozgrywki, w barwach "Wojskowych" rozegrał 86 meczów, w których strzelił 56 goli. Sezon 2015/2016 zakończył z tytułem najlepszego strzelca Ekstraklasy. 

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze