Brutalna bójka w sparingu Bruk-Bet Termaliki z mistrzem Bułgarii (WIDEO)

W środowe popołudnie podczas zgrupowania w Turcji Bruk-Bet Termalica Nieciecza podejmowała Łudogorec Razgrad. Ekstraklasowicz pokonał mistrza Bułgarii 1:0, a do niecodziennych scen doszło w drugiej połowie, kiedy to wywiązała się bójka pomiędzy piłkarzami obu ekip.

W ostatnim meczu na zgrupowaniu w Turcji Bruk-Bet Termalica po golu z 17. minuty wygrała z Łudogorcem 1:0. Gola na wagę zwycięstwa zdobył Artem Putiwcew.

W drugiej połowie bramki nie padły, ale na boisku działo się bardzo dużo. Niestety nie miało to wiele wspólnego z rywalizacją sportową. W 71. minucie strzelec bramki starł się z jednym z bułgarskich piłkarzy. Początkowo wydawało się, że konflikt zakończy się tylko na utarczce słownej, jednak po chwili "do akcji" wkroczyli pozostali zawodnicy. Jeden z zawodników z Razgradu pięścią uderzył w twarz Putiwcewa, a Ukrainiec nie pozostał mu dłużny. Na murawie wywiązała się bójka pomiędzy piłkarzami obu drużyn, nad którą sędziowie nie mieli szans zapanować.

Całe zdarzenie może wydawać się nieco dziwne, gdyż z reguły w meczach sparingowych nie ma wielkich emocji i toczą się one w przyjaznej atmosferze. Tym razem było jednak inaczej. Sytuację można obejrzeć w materiale wideo.