Były selekcjoner reprezentacji trenerem ZAKSY?

Siatkówka
Były selekcjoner reprezentacji trenerem ZAKSY?
fot. Cyfraposrt

Mistrz Polski ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zaczyna rozglądać się za następcą Ferdinando De Giorgiego. Jak podaje "Przegląd Sportowy" na liście życzeń Kędzierzynian znalazł się były selekcjoner reprezentacji Polski Andrea Anastasi.

Mistrzowie Polski muszą coraz baczniej przyglądać się kandydatom na to stanowisko, gdyż De Giorgi odejdzie już po zakończeniu tego sezonu, aby objąć kadrę biało-czerwonych. W związku z tym władze ZAKS-y muszą znaleźć odpowiedniego następcę dla Włocha. Być może będzie to jego rodak Anastasi.

 

- Wpłynęło wiele ofert. Z grona kilkunastu trenerów, którzy znaleźli się w orbicie naszych zainteresowań wybierzemy kilku i będziemy z nimi rozmawiali – powiedział w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego prezes ZAKS-y Sebastian Świderski.

 

Były selekcjoner reprezentacji Polski od dwóch lat jest szkoleniowcem Lotosu Trefla Gdańsk, ale jego kontakt wygasa po zakończeniu obecnych rozgrywek. Decyzja będzie zapewne w dużym stopniu zależała od Anastasiego. On sam w Gdańsku czuje się świetnie i raczej mało prawdopodobne, że zostanie skuszony przez Kędzierzynian. Ich oferta musiałaby być naprawdę przekonująca.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie