Najlepszy unik przed kopnięciem? Sceny niczym z Matriksa! (WIDEO)

Sporty walki
Najlepszy unik przed kopnięciem? Sceny niczym z Matriksa! (WIDEO)
fot. Youtube

Cały świat sportów walki z szefem UFC Daną Whitem jest pod wrażeniem niesamowitego uniku Rafaela "Atamana" Fizieva. Kirgiz zaprezentował ruchy niczym wyciągnięte prosto z filmowego "Matriksa"!

Do całej sytuacji doszło na jednej z gal muay thai organizowanych na stadionie w Phitsanulok, w centralnej Tajlandii. Obaj zawodnicy w końcówce rundy byli już wykończeni rywalizacją, a Rafael Fiziev czekał na ostatni gong z opuszczonymi rękami.

Jego rywal postanowił wykorzystać okazję i spróbował zaatakować kopnięciem na głowę Kirgiza, ale ten zrobił rzecz nieprawdopodobną. Fiziev w ekwilibrystyczny sposób odchylił się i przepuścił kopnięcie przeciwnika. Wideo z akcji Fizieva obiegło niemal cały świat, a pod wrażeniem jego uniku był sam szef UFC Dana White. Warto zaznaczyć, że reprezentant Phuket Top Team MMA ma zamiar na stałe przenieść się do MMA. Obecnie może pochwalić się zawodowym rekordem 2-0 i dwoma zwycięstwami przed czasem.Dla przypomnienia prezentujemy sceny z filmowego "Matriksa" z Neo w roli głównej:

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze