EU LCS: Transmisja w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl

E-sport

Za nami już dwie rundy rozgrywek EU LCS. Sytuacja w tabelach obydwu grup nieco się ustabilizowała, a na czele znalazły się ekipy G2 oraz Unicorns of Love. W tym tygodniu zakończy się pierwszy etap zmagań, w którym drużyny rywalizują wewnątrz swoich własnych grup. Czy liderom uda się podtrzymać dobrą dyspozycję i utrzymać swoje pozycje?

Już na początek tygodnia przyjdzie nam zobaczyć hit trzeciej kolejki, w którym Unicorns of Love zmierzy się ze Splyce. Będzie to starcie dwóch z trzech zespołów walczących o prymat w grupie B. Jednorożce dość zaskakująco są dotychczas niepokonane, po trzech starciach legitymując się wynikiem 3-0. Warto podkreślić, że w ostatniej kolejce UoL pokonało H2k i zgłosiło bardzo poważny akces do walki o pierwsze miejsce w zestawieniu. Tymczasem właśnie od bardzo nieudanej inauguracji przeciwko H2k swoje zmagania rozpoczęło Splyce. Wicemistrzowie ubiegłego splitu szybko się jednak pozbierali i w ubiegłym tygodniu w bardzo przekonującym stylu pokonali Team Vitality, a teraz chcą udowodnić, że jednostronna przegrana z zespołem Jankosa była tylko wypadkiem przy pracy. Kto okaże się lepszy w batalii dwójki utalentowanych midlanerów – Sencuxa (Splyce) i Exileha (UoL)?

Unicorns of Love vs Splyce o godzinie 17.00

W drugim spotkaniu przyjdzie nam natomiast oglądać Fnatic i Misfits. Sytuacja w grupie A wygląda na bardzo pewną i o ile G2 wydaje się być poza zasięgiem wszystkich przeciwników, o tyle Fnatic i Misfits sprawiają wrażenie pewniaków w kontekście walki o play-offy. Bezpośrednie starcie pomiędzy tymi zespołami będzie miało więc kolosalne znacznie, jeśli chodzi o obsadę miejsca nr 2 w tym zestawieniu. Odpowie nam też na pytanie jak silne jest tak naprawdę Misfits. Beniaminek do tej pory prezentował się bowiem dość niemrawo i z pewnością nie jest faworytem w pojedynku z bardzo solidnym Fnatic. Czy Caps wykreśli ze swojej listy nick kolejnego midlanera, a jego kolejną ofiarą padnie PowerOfEvil?


Fnatic vs Misfits około godziny 20.00

 

Transmisja obu spotkań od godziny 17.00 na portalu Polsatsport.pl, natomiast pierwszy mecz transmitowany będzie również, na żywo, na antenie Polsat Sport News o godzinie 17.00.

Rafał Fiodorow, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze