Diego Costa w Chinach? Piłkarz ma dość plotek!

Piłka nożna
Diego Costa w Chinach? Piłkarz ma dość plotek!
fot. PAP

Okienko transferowe zostało zamknięte kilka dni temu, lecz Diego Costa cały czas jest łączony z transferem do Chin. W piątek media po raz kolejny oświadczyły, że snajper Chelsea już niedługo zmieni klub, lecz takie deklaracje zezłościły samego zainteresowanego.

Reprezentant Hiszpanii od początku znajduje się w znakomitej formie, co przekłada się na grę całej drużyny. Chelsea z przewagą dziewięciu punktów prowadzi w Premier League , sam napastnik zarabia godziwie, więc wydaje się, że nie powinien mieć powodów do odejścia. Chińczycy jednak oferują jeszcze większe pieniądze: chodzi bowiem o 30 milionów funtów rocznie! Kusili go podczas zimowego okienka transferowego, lecz wtedy im się to nie udało.

Kilka dni po zamknięciu zimowego okienka hiszpańska rozgłośnia radiowa Cadena SER poinformowała, że Costa dogadał się już z jednym z chińskich klubów i latem zmieni barwy. Na takie spekulacje zareagował sam napastnik, który szybko zaprzeczył takim doniesieniom takim oto wpisem:Co ciekawe, Costa już po raz kolejny musiał skorzystać z mediów społecznościowych, by zaprzeczyć swojemu odejściu.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze