shox i kennyS w jednej drużynie! Francuski dream team w G2 Esports

E-sport
shox i kennyS w jednej drużynie! Francuski dream team w G2 Esports
fot. g2esports.com

To już nie tylko plotki! Francuska super drużyna, o której sformowaniu głośno było od kilku tygodni, ogłosiła oficjalny skład. Jej gracze – w tym dwóch reprezentantów G2 i trzech byłych strzelców Teamu EnVyUs – zgromadzili się pod banderą G2 Esports.

O ewentualnym połączeniu G2 Esports z Teamem EnVyUs informowaliśmy pod koniec grudnia. Zespoły zwlekały z podjęciem oficjalnych kroków do czasu ELEAGUE Majora, na którym chciały jeszcze powalczyć. Żaden z nich nie awansował jednak nawet do fazy pucharowej. Po powrocie zawodników z Atlanty włodarze hiszpańskiej organizacji poinformowali, że to właśnie pod ich szyldem utworzy się francuska drużyna marzeń. W jej skład weszło dwóch dotychczasowych członków G2: Richard ‘shox’ Papillon i Alexandre ‘bodyy’ Pianaro, a także trójka wyrwana z Teamu EnVyUs: Dan ‘apEX’ Madesclaire, Nathan ‘NBK-‘ Schmitt i Kenny ‘kennyS’ Schrub. Domu nie opuści również Edouard ‘SmithZz’ Dubourdeaux. Objął on funkcję trenera.

 


Skład G2 Esports:


Dan "apEX" Madesclaire
Alexandre "bodyy" Pianaro
Kenny "kennyS" Schrub
Nathan "NBK-" Schmitt
Richard "shox" Papillon

Edouard "SmithZz" Dubourdeaux (trener):


- Poziom CS-a wzrasta każdego dnia. Uwielbiam rywalizować i nigdy nie będę zadowolony z drugiego miejsca – mówi w oficjalnym oświadczeniu shox. – Dziś by wygrać, musimy ciągle pracować: z pasją i głodem zwycięstwa. Trzeba zawsze dążyć do triumfu, szczególnie w tych trudnych czasach. Właśnie tego brakowało nam w G2 w drugiej połowie 2016 roku – tłumaczy. – Z taką drużyną i sztabem szkoleniowym mamy wszystko, by wygrywać, a przede wszystkim pozostać silną grupą, gdy napotkamy przeciwności – kontynuuje, podkreślając, że: - Chcemy położyć kres niestabilności francuskiej sceny. Pierwszym sprawdzianem dream teamu będą zamknięte kwalifikacje do IEM 2017 w Katowicach.


Tym samym na lodzie pozostała czwórka światowej klasy graczy: Adil ‘ScreaM’ Benrlitom, Cédric ‘RpK’ Guipouy, Vincent ‘Happy’ Schopenhauer oraz Christophe ‘SIXER’ Xia. Esportowi dziennikarze śledczy szepcą już o tym, że trójka Francuzów planuje odpowiedzieć stworzeniem ekipy, która skontruje działania nowego G2 Esports. ScreaM, a więc jedyny Belg w tym towarzystwie, jako prawdziwa gwiazda też nie powinien mieć problemów z zakotwiczeniem się w nowym miejscu.

Szymon Groenke
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie