Bellerin w szoku po zderzeniu z Alonso. Wenger: Nie znał wyniku

Piłka nożna
Bellerin w szoku po zderzeniu z Alonso. Wenger: Nie znał wyniku
fot. PAP

Hector Bellerin bardzo szybko musiał opuścić boisko w hitowym starciu Chelsea - Arsenal. Obrońca gości nie mógł się otrząsnąć po tym, jak został trafiony łokciem przez Marcosa Alonso. - Nie chciałem ryzykować. On nawet nie wiedział, jaki jest wynik, kiedy schodził! - powiedział Arsene Wenger.

Chelsea objęła prowadzenie już w trzynastej minucie, kiedy to Alonso dobił uderzenie Diego Costy. W momencie uderzenie Hiszpan trafił jednak łokciem w stojącego przed nim Bellerina, który bezwładnie upadł na murawę. Po szybkiej interwencji lekarzy widać było, że nie do końca wie, co się właśnie wydarzyło, więc Wenger - który cały czas musi oglądać mecz z wysokości trybun - zdecydował się na zmianę. Wpuścił więc na boisko Gabriela Paulistę.

Na konferencji prasowej po meczu, który Chelsea pewnie wygrała 3:1, Wenger nie mógł pogodzić się z tym, iż sędzia Martin Atkinson uznał pierwszą bramkę. Jego zdaniem to był stuprocentowy faul, choć dla kontrastu Dermot Gallagher - były arbiter - przyznał, że uznanie gola było słuszne. Francuz bronił też zmiany Bellerina.
Nie chciałem ryzykować. On nawet nie wiedział, jaki jest wynik, kiedy schodził z boiska - powiedział.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze