Półfinał Pucharu Polski: Chemik Police – Developres SkyRes Rzeszów. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Półfinał Pucharu Polski: Chemik Police – Developres SkyRes Rzeszów. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

W pierwszym półfinale siatkarskiego Pucharu Polski kobiet naprzeciw siebie staną zawodniczki Chemika Police i Developresu SkyRes Rzeszów. Policzanki bronią tytułu wywalczonego przed rokiem i to one są faworytkami całego turnieju. Transmisja meczu Chemik Police – Developres SkyRes Rzeszów w Polsacie Sport.

Ekipa Chemika w zeszłorocznym finale pokonała Atom Trefl Sopot. W obecnych rozgrywkach ”Atomówki” odpadły na samym początku.

 

Policzanki mają jeden cel, a mianowicie obronić trofeum wywalczone przed rokiem. Podopieczne Jakuba Głuszaka w tym sezonie nie poniosły jeszcze porażki z żadną polską drużyną, także nikt nie wyobraża sobie innego scenariusza niż pewne zwycięstwo w Pucharze.

 

Cele siatkarek z Polic będą się starały zniweczyć rzeszowianki. Piąty zespół Orlen Ligi drogę do półfinału miał dość prostą, ale mimo to nie brakowało problemów. Teraz siatkarki Developresu nie maja nic do stracenia w starciu z wyżej notowanym rywalem.

 

Transmisja meczu Chemik Police – Developres SkyRes Rzeszów od godziny 14.45 w Polsacie Sport. Komentują: Tomasz Swędrowski i Tomasz Wójtowicz.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze