Półfinał Pucharu Polski: Grot Budowlani Łódź - Impel Wrocław. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Półfinał Pucharu Polski: Grot Budowlani Łódź - Impel Wrocław. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Drugą parę półfinałową Pucharu Polski tworzą ekipy Grot Budowlanych Łódź i Impelu Wrocław, czyli wicelidera oraz trzeciej drużyny Orlen Ligi. Zarówno łodziankom jak i wrocławiankom marzy się awans do niedzielnego finału. Transmisja meczu Grot Budowlani Łódź - Impel Wrocław w Polsacie Sport.

Jeżeli w rywalizacji Chemika Police z Developresem SkyRes faworyt jest jeden, to w drugiej parze półfinałowej ciężko go wskazać. W tym sezonie obie ekipy spotkały się już raz, w lidze łodzianki triumfowały pewnie 3:0. W tabeli Orlen Ligi to jednak zawodniczki Impelu są wyżej.

 

Budowlane w drodze do półfinału w przeciwieństwie do ekipy Impelu nie straciły seta. Biorąc pod uwagę dominację Chemika Police sukcesem zarówno dla wrocławianek jak i łodzianek będzie już sam awans do niedzielnego finału.

 

- W ostatnich latach odpadaliśmy w półfinale i nie udało nam się nawiązać do tamtego osiągnięcia. Trzeba jednak pamiętać, że kiedy zdobywaliśmy puchar, nie było tak mocnych drużyn jak Chemik Police. Fajnie byłoby ten sukces powtórzyć, ale wszyscy zdają sobie sprawę, że faworyt Final Four jest jeden. Do Zielonej Góry zamierzamy pojechać na dwa dni i wystąpić w niedzielnym finale. Na razie jednak koncentrujemy się tylko na półfinale z Impelem" – powiedział przed meczem prezes Budowlanych Marcin Chudzik.

 

Transmisja meczu Grot Budowlani Łódź - Impel Wrocław od godziny 18.00 w Polsacie Sport. Komentują: Tomasz Swędrowski i Tomasz Wójtowicz.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze