Wraca stare Fnatic! Ponowna wymiana graczy na linii Fnatic-GODSENT

E-sport
Wraca stare Fnatic! Ponowna wymiana graczy na linii Fnatic-GODSENT

Oficjalnie od dziś do składu Fnatic na platformie Counter Strike: Global Offensive powraca Jesper „JW” Wecksell oraz Robin „flusha” Rönnquist. Wymiana zawodników nastąpiła na linii organizacji GODSENT - Fnatic.

Już od jakiegoś czasu mówiło się o powrocie starego składu Fnatic. W ubiegłym roku organizacja, jak i sami zawodnicy dokonali ryzykowanego ruchu i Jesper „JW” Wecksell oraz Robin „flusha” Rönnquist opuścili szeregi Fnatic i przez pół roku reprezentowali barwy GODSENT. Cała społeczność była zaskoczona taką decyzją, zwłaszcza że wcale nie przekładało się to na lepsze wyniki obu drużyn. Dziś oficjalnie włodarze obydwu zespołów poinformowali, że Fnatic powraca do pierwotnego składu, zaś byli już gracze tej organizacji - Simon „twist” Eliasson oraz Joakim „disco doplan” Gidetun grać będą pod banderą GODSENT. 

 

 

 

Pierwszym sprawdzianem dla obu drużyn będą mecze w zamkniętych eliminacjach do Intel Extreme Masters Katowice 2017, które rozpoczynają się już dziś. GODSENT, w nowym składzie, podejmować będzie Tricked Esport, a Fnatic zmierzy się z mousesports.

 

 

Obecny skład Fnatic:

 

Olof „olofmeister” Kajber

Dennis „dennis” Edman

Freddy „KRiMZ” Johansson

Jesper „JW” Wecksell

Robin „flusha” Rönnquist

 

 

Skład GODSENT:

 

Marcus „pronax” Wallsten

Joakim „disco doplan” Gidetun

Jonas „Lekr0” Olofsson

Andreas „znajder” Lindberg

Simon „twist” Eliasson

Arkadiusz Gorączko
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie