Felps oficjalnie w SK Gaming!

E-sport
Felps oficjalnie w SK Gaming!

To już oficjalne! Joao ‘felps’ Vasconcellos został piątym graczem SK Gaming. Po tym, jak z brazylijskiej potęgi wydalony został Lincoln ‘fnx’ Lau, dwukrotni mistrzowie Majora występowali z rezerwowym. Dziś ich kadrowe problemy zostały ostatecznie rozwiązane.

SK Gaming odsunęło fnxa z głównego składu na początku grudnia. Zespół zapowiedział wtedy, że do czasu znalezienia zastępstwa wspomagać ich będzie Ricardo ‘fox’ Pacheco. Tak też się stało, a Portugalczyk w trykocie SK wystąpił na finałach drugiego sezonu ECS, a także podczas zakończonego niedawno Majora w Atlancie. I choć nie odstawał od swoich kompanów, niejednokrotnie ich ratując, Gabriel ‘FalleN’ Toledo od początku utrzymywał jednak, że miejsce Lau finalnie zajmie inny Brazylijczyk. Od jakiegoś czasu otwarcie mówiło się o tym, że będzie to właśnie felps – reprezentant drugiej siły w Brazylii – Immortals. Dziś plotki zostały potwierdzone. Co ciekawe, miejsce Vasconcellosa w Immortals zajął właśnie fnx.

 


Skład SK Gaming:


Marcelo "coldzera" David
Gabriel "FalleN" Toledo
Joao "felps" Vasconcellos
Fernando "fer" Alvarenga
Epitacio "TACO" de Melo

 


Skład Immortals:


Ricardo "boltz" Prass
Lincoln "fnx" Lau
Henrique "hen1" Teles
Lucas "lucas" Teles
Lucas "steel" Lopes


Jak informuje zarząd formacji, felps jest już w kalifornijskim domu klubowym SK Gaming. Wspólnie z kompanami przygotowywać się będzie do DreamHacka Masters w Las Vegas. Turniej, który odbędzie się w światowej stolicy hazardu, rozpocznie się już 15 lutego. Będzie to pierwszy oficjalny sprawdian ekipy Marcelo ‘coldzery’ Davida w nowym składzie.

Szymon Groenke

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze