Fnatic zagra w turnieju głównym IEM Katowice!

E-sport
Fnatic zagra w turnieju głównym IEM Katowice!

W marcu podczas Intel Exterme Masters Katowice zobaczymy drużynę Fnatic w rozgrywkach Counter Strike: Global Offensive. Wczoraj zespół zapewnił sobie udział w turnieju, wygrywając wszystkie swoje mecze eliminacyjne.

Niewiele czasu było potrzeba do osiągnięcia pierwszego sukcesu w nowym-starym składzie Fnatic. Wczoraj w sieci oficjalnie pojawiła się informacja, że do składu wracają Robin „flusha” Rönnquist oraz Jesper „JW” Wecksell, a już kilka godzin później zespół czekał pierwszy sprawdzian — zamknięte eliminacje do Intel Extreme Masters Katowice.

Szwedzi w swoim pierwszym pojedynku zwyciężyli wynikiem 2:1 z mousesports oddając im tylko jedną mapę. Kolejny mecz to już spotkanie przeciwko Gamers2, ale i tutaj bez większych problemów fnatic odniosło zwycięstwo, wygrywając na obydwu mapach. Jak widać, powrót do korzeni bardzo dobrze zrobił drużynie i tym samym zapewnili oni sobie udział w turnieju głównym CS:GO, który odbędzie się 3-5 marca w katowickim Spodku. Jeszcze dziś poznamy dwóch pozostałych uczestników IEM w trwających już meczach eliminacyjnych. 

Wyniki Fnatic w zamkniętych meczach eliminacyjnych:

Fnatic 2:1 mousesports - (de_mirage 16:10/de_cache 12:16/de_overpass 16:6)
Fnatic 2:0 Gamers2 - (de_train 16:6/de_cache 16:12)

Arkadiusz Gorączko

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze