Węgier zadebiutował w meczu sparingowym z Florida Gulf Coast University, rozgrywanym podczas zgrupowania Chicago Fire w Fort Myers na Florydzie. W pierwszej połowie zawodnicy drużyny uniwersyteckiej robili wszystko, aby powstrzymać "Strażaków" przed otwarciem wyniku. Sztuka ta udałaby im się gdyby nie skuteczność Nikolicia, który w 41. minucie, z najbliższej odległości, wpakował piłkę do siatki.

 

 

Wiele wskazuje na to, że król strzelców LOTTO Ekstraklasy z sezonu 2015/2016 utrzymał formę, którą czarował na polskich boiskach i teraz o jego niebagatelnych umiejętnościach przekonają się kibice z Ameryki. Na obozie przygotowawczym w Fort Myers napastnik błysnął już wcześniej, gdy podcinką w stylu Antonina Panenki ośmieszył bramkarza, podczas treningu rzutów karnych.

 

Transfer Nikolicia z Łazienkowskiej do Chicago miał miejsce 20 grudnia ubiegłego roku. Uwzględniając wszystkie rozgrywki, w barwach "Wojskowych" rozegrał 86 meczów, w których strzelił 56 goli. Sezon 2015/2016 zakończył z tytułem najlepszego strzelca Ekstraklasy.