Sensacyjny rywal Pudzianowskiego?! Wach otrzymał propozycję od KSW!

Sporty walki

Mariusz Wach (32-2, 17 KO) otrzymał propozycję kontraktu na cztery walki dla organizacji KSW - poinformował na Twitterze Mateusz Borek. Według informacji dziennikarza Polsatu Sport, jego rywalem może być Mariusz Pudzianowski (10-5-1NC, 4 KO, 2 SUB) i to już na gali KSW Colosseum na Stadionie Narodowym!

Karta walk historycznej gali na Stadionie Narodowym sukcesyjnie się zapełnia. Wiemy już m.in. kto będzie bił się o pasy kategorii piórkowej, półciężkiej oraz ciężkiej, lecz rywali ciągle nie poznały największe gwiazdy organizacji - Mamed Khalidov oraz Mariusz Pudzianowski. Ciekawą informację na temat tego ostatniego przekazał na Twitterze dziennikarz Polsatu Sport Mateusz Borek.


Według jego informacji, Martin Lewandowski - jeden z włodarzy KSW - zaproponował kontrakt na cztery walki... Mariuszowi Wachowi! "Wiking" to były pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej, który jednak przegrał na punkty z Władimirem Kliczką. W zawodowej karierze przegrał jeszcze tylko z Aleksandrem Powietkinem, wygrywając ogólnie trzydzieści dwa pojedynki. Po raz ostatni pojawił się w ringu w maju 2016 roku, pokonując jednogłośnie na punkty Marcelo Luiza Nascimento.

Jeśli Wach przystanie na propozycję Lewandowskiego, to pierwszą walkę może stoczyć... na Stadionie Narodowym. Jego rywalem może zostać nie kto inny jak Pudzianowski.

W załączonym materiale wideo rozmowa z Mariuszem Wachem oraz ostatnia walka Pudzianowskiego.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze