Vuković: Nie udzielam się na Twitterze dla nagród

Piłka nożna

Nie udzielam się na Twitterze dla nagród. Bardziej cieszą mnie nagrody, które otrzymują ludzie z Legii Warszawa w związku z dobrą grą i postawą na boisku - powiedział Aleksandar Vuković w wywiadzie dla Polsatsport.pl. Serb zgarnął na sobotniej gali statuetkę dla piłkarza najbardziej zaangażowanego w social media.

Marcin Lepa: Czy cieszy Cie wyróżnienie w kategorii piłkarza roku w mediach społecznościowych?

Aleksandar Vuković: Powiedzieć, że się ciesze to zbyt dużo. Nie udzielam się na Twitterze dla nagród. Bardziej cieszą mnie wyróżnienia, które otrzymują ludzie z Legii Warszawa w związku z dobrą grą i postawą na boisku. Jako przykład mogę wymienić Michała Pazdana, który zasłużenie został doceniony.

Jak wygląda drużyna Legii przed wznowieniem rozgrywek ligowych i występami w Lidze Europy?

Ekstaklasa jest naszym priorytetem. Jesteśmy nastawieni na zwycięstwa od początku rundy. Ciężko przepracowaliśmy okres przygotowawczy i zdeterminowani czekamy na pierwsze ligowe spotkanie z Arką Gdynia.

Po bardzo udanym 2016 roku, jaka jest twoja wizja dalszego rozwoju polskiej piłki nożnej?

Z całą pewnością był to fantastyczny rok zarówno dla piłki reprezentacyjnej, jak i klubowej. Bardzo cieszy to, że dobre wyniki sportowe to efekt planowania, strategii i ciężkiej pracy wielu ludzi. Wiem, że dobre mecze w wykonaniu Legii i strzelane przez piłkarzy bramki nie są dziełem przypadku - to wszystko udało nam się wypracować.

Cały wywiad z Aleksandarem Vukoviciem w załączonym materiale wideo

Marcin Lepa, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie