Zawodnik Resovii upolował przebiegającego... "dzika"! (WIDEO)

W meczu Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin doszło do zabawnej sytuacji. W pierwszym secie zawodnik gospodarzy Dawid Dryja nabił uciekającego wzdłuż końcowej linii boiska Łukasza Kaczmarka.

Sytuacja miała miejsce przy stanie 14:15. Zagrywka środkowego Resovii zmierzała co prawda poza boisko, ale przyjmujący gości znalazł się w złym miejscu, o niewłaściwej porze... Kaczmarek próbował wykonać unik, jednak na reakcję nie miał już czasu i lecąca piłka odbiła się od jego twarzy.

- Złapał na aucie uciekającego Kaczmarka... klasyka siatkówki! - skomentował zabawną sytuację Krzysztof Wanio.

- Upolował tak zwanego biegnącego dzika! - dodał komentujący spotkanie Krzysztof Ignaczak.

W rezultacie Resovia zrównała się punktami z zespołem z Lubina, a następnie wyszła na prowadzenie i wygrała pierwszego seta.

Cała sytuacja w załączonym materiale wideo.