Espadon Szczecin – Lotos Trefl Gdańsk: Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Espadon Szczecin – Lotos Trefl Gdańsk: Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Na zakończenie 20. kolejki PlusLigi w Szczecinie Espadon podejmie Lotos Trefl Gdańsk. Beniaminek po fatalnej serii pięciu porażek w lidze będzie chciał się zrehabilitować na własnym terenie. Goście zaś muszą walczyć o powrót do czołówki. Transmisja meczu Espadon Szczecin – Lotos Trefl Gdańsk w Polsacie Sport.

Ostatnie zwycięstwo w lidze Espadon zanotował w połowie grudnia, a seria pięciu porażek z rzędu spowodowała, że szczecinianie okupują przedostatnią pozycję w tabeli. Dobre wrażenie ekipa Michała Gogola pozostawiła po sobie w rozgrywkach Pucharu Polski. Dwa pięciosetowe boje, wygrany z Cuprumem Lubin, oraz przegrany ze Skrą Bełchatów poprawiły nieco wizerunek zespołu z ze Szczecina.

 

W obecnych rozgrywkach gdańszczanie już raz uporali się z Espadonem. We własnej hali wygrali 3:1. Ostatnie mecze nie były jednak już tak udane, a trzy z czterech potyczek kończyły się na niekorzyść Lotosu. Porażki ze Skrą czy też ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle można jeszcze wybaczyć, ale przegranej z GKS-em Katowice siatkarze z Gdańska długo nie zapomną. Słabsza postawa spowodowała, że podopieczni Andrei Anastasiego zajmują dopiero 8. miejsce.

 

Transmisja meczu Espadon Szczecin – Lotos Trefl Gdańsk od godziny 18.00 w Polsacie Sport.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze