KSW zainteresowane gwiazdą światowego MMA! Zmierzy się z Khalidovem?

Sporty walki
KSW zainteresowane gwiazdą światowego MMA! Zmierzy się z Khalidovem?
fot. Youtube

Były zawodnik UFC (Ultimate Fighting Championship) oraz mistrz WSOF (World Series of Fighting) David Branch (20-3, 5 KO, 7 SUB) poinformował za pośrednictwem Twittera, że rozstaje się ze wspomnianą organizacją. Amerykaninem zainteresował się właściciel KSW Martin Lewandowski.

Branch w przeszłości walczył w takich organizacjach jak Bellator czy też UFC. Na swoim koncie Amerykanin ma 23 walki i tylko 3 porażki. Jedną z nich poniósł z byłym rywalem Michała Materli (24-5, 6 KO, 12 SUB) Rousimarem Palharesem (18-8, 15 SUB). Od 2012 roku 35-latek walczył w WSOF, w której był niepokonany.

 

Na Twitterze Branch poinformował jednak, że jego czas we wspomnianej organizacji już minął. Na jego wpis zareagował właściciel KSW. Jak można wywnioskować Lewandowski chętnie widziałby Amerykanina na galach polskiej organizacji. Jego rywalem mógłby być mistrz kategorii do 84 kilogramów Mamed Khalidov (32-4, 12 KO, 17 SUB).

 

 

35-latek byłby niewątpliwie jedną z gwiazd kategorii średniej. Branch miał już kiedyś wystąpić w KSW. W wadze półciężkiej jego rywalem miał być Jan Błachowicz (19-6, 5 KO, 7 SUB). Do pojedynku nie doszło, gdyż mieszkający w USA zawodnik nie dostał wizy. Decyzję tę tłumaczono kryminalną przeszłością Amerykanina.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze