Prijović szaleje w Grecji! Były gracz Legii bohaterem PAOK-u

Były napastnik Legii Warszawa, Aleksandar Prijović robi furorę w lidze greckiej. Rosły napastnik w niedzielnym, wygranym meczu przez PAOK Saloniki 3:2 z Asteras Trypolis strzelił gola i zaliczył asystę.

Szwajcar serbskiego pochodzenia pojawił się na murawie w 69. minucie przy stanie 1:1. Już minutę później dał prowadzenie swojej ekipie. Tym samym "Prijo" strzelił swojego premierowego gola w greckiej ekstraklasie.

Przyjezdni zdołali odpowiedzieć na gola byłego gracza mistrzów Polski, ale PAOK w dużej mierze dzięki byłemu legioniście zdołał zainkasować komplet punktów. Niespełna 27-latek zanotował asystę przy zwycięskim golu niedawnego kolegi klubowego Kamila Grosickiego - Pedro Henrique. Brazylijski skrzydłowy podobnie jak Prijovic został pozyskany w zimowym oknie transferowym i pojawił się na placu gry po przerwie.

Wcześniej urodzony w St. Gallen zawodnik zdobył bramkę z rzutu karnego w meczu Pucharu Grecji. Wówczas także pojawił się na boisku z ławki rezerwowych i uzyskał trafienie z rzutu karnego.