W Napoli boją się o Zielińskiego! 70 milionów za Polaka?

Piłka nożna
W Napoli boją się o Zielińskiego! 70 milionów za Polaka?
fot. PAP

Zarówno działacze, jak i sam szkoleniowiec Napoli Maurizio Sarri boją się o przyszłość Piotra Zielińskiego. Włoski Napolisport.net poinformował, że klauzula odstępnego za Polaka wynosi aż 70 milionów euro. Być może niedługo po 22-latka zgłoszą się kluby z europejskiej czołówki, które mogą sobie pozwolić na taki wydatek.

Kariera Zielińskiego w Neapolu rozwija się wręcz kapitalnie. Skazywany przed sezonem na ławkę rezerwową Polak przebojem wywalczył sobie podstawowy skład, a na dodatek teraz zaczyna być jednym z głównych dyrygentów ekipy Maurizio Sarriego. 22-latek w Serie A ma już sześć asyst i dwa gole.

 

- On ma niesamowitą jakość, ale jest też niedocenianym piłkarzem. Mówi się o nim mało, bo mało kto rozumie, jak dużo nam daje. Jest silny, potrafi przyspieszyć. Boję się jednak, że niedługo możemy go stracić – powiedział Sarri.

 

 

Jak podaje Napolisport.net klauzula odstępnego w umowie Zielińskiego wynosi aż 70 mln euro. To może kusić tylko najbogatsze kluby. Kilka z nich, jak Liverpool, Chelsea czy Real Madryt już od jakiegoś czasu obserwują Polaka. Na razie 22-latek musi ogrywać się w Napoli, ale w wypowiedzi Sarriego widać obawy przed odejściem reprezentanta Polski.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze