Mielewski i Pudzianowski w obsadzie "The Brain. Genialny Umysł"!

Inne

Jerzy Mielewski prowadzącym, a w jury wyjątkowa mieszanka osobowości. Obok popularnego dziennikarza wśród oceniających uczestników talent show pojawi się znana z serialu "Przyjaciółki", aktorka Anita Sokołowska. Partnerować jej będą Cezary Żak, którego widzowie pamiętają z serialu "Miodowe lata" oraz najsilniejszy człowiek świata Mariusz Pudzianowski, zawodnik KSW.

"The Brain. Genialny Umysł" to program jakiego do tej pory w Polsce nie było! Nowatorski, ukazujący siłę i zdolności ludzkiego mózgu. Bohaterami każdego odcinka są zwykli ludzie: dorośli i dzieci, ale ich zdolności umysłowe wykraczają poza wszelkie wyobrażalne standardy.

 

Uczestnicy charakteryzują się wyjątkową pamięcią, wybitnym talentem matematycznym, czy ponadprzeciętnie rozwiniętymi zmysłami smaku i dotyku, często w połączeniu z innymi umiejętnościami, np.: wykorzystaniem siły mięśni. Osoby biorące udział w "The Brain" potrafią m.in. ekstremalnie szybko zapamiętać i dodać 100 cyfr, rozpoznać jednego ze stu jeden dalmatyńczyków tylko na podstawie wybranej łatki na grzbiecie, wyodrębniać różnicę między obrazkami pozornie identycznymi lub przejść bezbłędnie z zawiązanymi oczami przez gęstą sieć strumieni laserów.

 

Swoje niesamowite i często nadnaturalne zdolności wykorzystują w różnych dziedzinach. Bohaterowie programu potrafią rozpoznać utwór tylko po samych krokach tancerzy, określić 100 rodzajów piwa, jako wskazówkę mając jedynie ich smak, czy też odgadnąć po usłyszanym odgłosie gatunek każdego ptaka.

 

Biorący udział w programie "The Brain" podejmują wyzwanie w studiu na oczach publiczności oraz jury, którego skład wspólnie będzie decydował, kto zwycięży. Co tydzień pięć nowych osób o genialnych umysłach będzie walczyć o nagrodę pieniężną, ale wygrać może tylko jedna. Pierwszy sezon będzie składać się z ośmiu odcinków. Premiera już w marcu!

 

Producentem jest Endemol Shine Group. Do tej pory program zrealizowano w Niemczech, Francji, Chinach, Włoszech, Portugalii, Rosji, Brazylii, Hiszpanii i USA.

Informacja prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze